DSC09086
Woensdagavond werd de eerste fietstijdrit van dit zomerseizoen gehouden. Na een rondje warmfietsen werd er op De Meent gestart voor een rondje dat via de Hoenkoopse Buurtweg en de Provincialeweg weer terugleidde naar de gecombineerde start- en finishstreep. De jeugdrijders fietsten in omgekeerde richting en hoefden slechts de helft van het parcours af te leggen. Racedirecteur was Wim Zwanenburg, die werd geassisteerd door meerdere juryleden. Van de jeugdrijders was Denise van Vuuren de snelste. Zij fietste 9.52,29 min. over de 5 km. Mike Houdijk eindigde als tweede en bleef Fleur Visser net voor. Mooi was het om te zien dat een aantal jonge skaters/schaatsers debuteerden. De deelname bij de grote mannen/vrouwen viel echter tegen. Tim Streng was de snelste van de mannen en vrouwen die de tijdrit over één ronde fietsten. Hij was net iets sneller dan Tim van Dijk, die een kort deel van de rit stayerend achter de auto van Jochem de Bruijn aflegde. Topper van de avond was Leon Snel. Leon fietste zijn twee rondes met een hogere gemiddelde snelheid dan Tim. Datzelfde deed overigens Pieter Jongerius, de nummer twee na 23.2 km. Wil van der Neut finishte als derde. De volgende tijdrit wordt gehouden op woensdag 28 augustus. De fietsers kunnen dan meten of al hun trainingskilometers effect hebben op hun tijd. Klik HIER voor de uitslag van woensdag.

Ik heb een vraag

Ik wil me inschrijven

Promo jeugdschaatsen

Kalender

ma di wo do vr za zo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Sponsoren

MYLAPS

mylaps