IMG 8815 1
Demi Benschop nam zaterdag deel aan de landelijke baancompetitie op de overdekte piste van Heerenveen. In een internationaal veld behaalde de Montfoortse een prachtige negende plaats op de 1000 meter. De afstand werd gewonnen door de Oostenrijkse Vanessa Herzog. Op de door de Italiaanse Laura Lorenzato gewonnen puntenkoers eindigde Demi als twaalfde. Ook Tom van Vliet presteerde prima in Heerenveen. Hij eindigde als elfde en tiende.
De SVO-jeugd was zaterdag landelijk actief bij het nationaal Pupillen Toernooi In Purmerend. Voorheen was dit het officieuze Nederlands kampioenschap voor de jongste pupillen, maar sinds enkele jaren zijn ook de oudste pupillen present op het NPT.
Sem van Beek en Mike Houdijk deden het voortreffelijk bij de pupillen 1. Sem werd tiende bij de pupillen 1 en Mike volgde op een uitstekende vijftiende plaats. Kampioen werd Nick Bontrop van IJs en Inline-skateclub Purmerend.
Bij SVO ontbraken vier skaters die wellicht hoge ogen hadden kunnen gooien in Purmerend. Asif Muhammad kwam eerder in de week zwaar ten val bij een training van SkateUnited in Almere en Anne Murk herstelt nog van haar beenbreuk die ze aan het begin van het seizoen opliep tijdens een training in Oudewater. Ook Cas en Vita van Deuren waren er niet. Zij genoten van een familie-uitstapje in Overloon.

Ik heb een vraag

Ik wil me inschrijven

Promo jeugdschaatsen

Kalender

ma di wo do vr za zo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Sponsoren

MYLAPS

mylaps