SHV Recordwedstrijden
Naam Categorie 300 mtr 500 mtr 700 mtr 1000 mtr 1500 mtr
Rianne Coljé DB2 47.03 2.29.35
Fleur Visser DC1 50.37 1.41.07 PR
Tinka van Leeuwen DC2 53.36 2.46.46 PR
Denise van Vuuren DC2 55.38 1.52.90
Isa van Beek DPA 36.12 58.97
Ciska van Leeuwen DPA 38.92 1.05.53 PR
Joep Stubbe HC1 43.70 PR 2.14.37 PR
Jop van der Laan HA1 46.53 1.34.69 PR
Niels Ott HPA 32.57 PR DNF
Mike Houdijk HPB 54.55 1.19.48
Sem van Beek HPB 33.86 56.62
Onne van Miltenburg HPC 57.12 DQ

28th Masters International Alround Games 2019
Naam Categorie 500 mtr 1500 mtr 1000 mtr 3000 mtr Punten
Lettie Zwanenburg DM60 49.19 (1) 2.29.77 (1) 1.36.82 (1) 5.14.35 (1) 199.914 (1)

Jumbo Cup Finale
Naam Categorie
xx xx
 
 

Cluppie Bokaal
Naam Categorie 300 mtr 700 mtr
Freek Wiltenburg HN3 26.73 PR 1.00.17 PR
Ad Kemp 35.53 PR 1.19.79 PR
Rianne Coljé DB2 30.18 1.07.89
Fleur Visser DC1 32.38 PR 1.13.01 PR

Baankampioenschappen supersprint / pure sprint
Naam Categorie 100 mtr 100 mtr 300 mtr / 500 mtr 300 mtr Punten
Lettie Zwanenburg DM60 13.71 (11) 32.03 (11) 50.58 (11) 172.513 (11)
Rianne Coljé DB 12.36 (3) 12.25 (5) 30.65 (6) 30.28 (6) 224.599 (6)
Stan van Vliet HB 10.79 (1) PR CR HB 10.83 (1) 25.11 (1) 25.01 (1) PR CR HB 191.633 (1)
Joep Stubbe HC 11.67 (6) PR 11.55 (6) PR 28.21 (4) 27.69 (5) PR 209.266 (6)
Niels Ott HPA 13.00 (6) PR 13.46 (10) 32.81 (4) PR 32.70 (5) PR 241.483 (5)
Sem van Beek HPB 12.99 (5) 13.00 (6) 34.31 (10) PR 33.71 (7) PR 243.316 (6)
Mike Houdijk HPB 13.13 (7) PR 13.18 (7) 33.68 (9) PR 34.05 (8) 244.433 (8)

NSSV Talentendag
Naam Categorie 500 mtr 1000 mtr Punten
Joep Stubbe HC1 45.36 (14) 1.33.33 (12) 92.025 (13)
Fleur Visser DC1 54.24 (28) 1.55.61 (28) 11.025 (28)

IMSSC 11 th Masters International Sprint Games
Naam C2 500 mtr 1000 mtr 500 mtr 1000 mtr Punten
Lettie Zwanenburg DM60 49.50 (2) 1.38.10 (1) 48.93 (2) 1.36.12 (1) 195.630 (1)
Kees Verdouw HM70 48.61 (11) 1.33.74 (4) 48.12 (8) 1.32.83 (1) 190.015 (4)

Schaatscircuit
Naam Categorie 1000 mtr
Gerwin Coljé HSA 1.12.71 PR CR HN

Marathoncompetitie 16 (Finale)
Naam C2 45 rnd Klassement
Freek Wiltenburg 4 5
Raphael Boef 26 11

Recordwedstrijd
Naam Categorie 300 mtr 500 mtr 1000 mtr
Anne Murk DPA 30.23 PR 47.08 PR
Fleur Visser DC1 50.23 PR 1.42.85 PR
Jop van der Laan HA1 46.29 PR 1.36.33 PR

Ik heb een vraag

Ik wil me inschrijven

JBC 2019

Helm

Schaatshelmen

Kalender

ma di wo do vr za zo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Sponsoren

MYLAPS

mylaps