1st Masters International Thialf Records Races
Naam Categorie 500 mtr 3000/5000 mtr 1500 mtr 5000/10000 mtr Punten (Plaats)
Kees Verdouw M75 47.50 8.36.52
WR M75
2.21.51
WR M75
17.26.86
WR M75
198.765 (15)
WR M75
Wim Zwanenburg M60 53.27 8.42.73 2.36.31 17.35.82 210.437 (17)
Ad Kemp M65 1.02.62 val 5.31.02 PR 2.39.91 PR 9.23.99 PR 227.492 (15)

Baankampioenschappen supersprint en pure sprint
Naam Categorie 100 mtr 100 mtr 300 mtr 300 / 500 mtr Punten (Plaats)
Rianne Coljé Junioren A 12.54   30.16 48.25 32.243 (4)
Tinka van Leeuwen Junioren B 13.93 13.98 33.63 33.63 50.330 (4)
Anne Murk Junioren C 12.83 13.00 30.98 30.61 46.359 (4)
Fleur Visser Junioren C 13.43 13.41 32.52 33.35 48.796 (10)
Stan van Vliet Junioren B 10.86 10.85 25.54 25.29 38.653 (1)
Joep Stubbe Junioren C 11.49 PR 11.48 PR 27.31 PR 27.26 PR 41.159 (2)
Cas van Deuren Junioren C 12.17 PR 12.17 PR 29.75 30.07 44.279 (8)
Niels Ott Junioren C 12.32 PR 12.25 PR 30.08 30.23 44.672 (9)
Sem van Beek Pupillen 12.37 PR 12.45 30.88 31.21 45.516 (1)
Mike Houdijk Pupillen 12.85 PR 12.66 PR 31.29 31.55 46.456 (5)
Onne van Miltenburg Pupillen 13.53 13.64 33.53 33.51 49.516 (10)

Recordwedstrijden
Naam Categorie 5000 mtr
Stan van Vliet B2 6.57.04        

NSSV Talentendag
Naam Categorie 500 mtr 1000 mtr
Anne Murk C1 48.01 (26) 1.40.22 (26)      
Joep Stubbe C2 41.60 (9) 1.23.13 (8) PR      
Niels Ott C1 45.58 (29) PR 1.33.14 (33)      
Cas van Deuren C1 46.18 (32) 1.33.41 (34) PR      

Trainingswedstrijd
Naam Categorie 100 mtr 300 mtr 500 mtr 700 mtr
Tinka van Leeuwen B1 13.78 33.34 52.21    
Isa van Beek C2     55.27 1.21.47  
Nienke Oosterlaken PB     55.94 1.21.96  
Kira van Zuilen PA 14.22 37.70 PR 58.60 PR    
Ciska van Leeuwen C1 14.56 40.24 1.05.14 PR    
Céline van Straalen PA 15.32 40.62 1.07.94    
Sem van Beek PA     49.06 PR 1.08.90 PR  
Sem van Agthoven C1 13.71 PR 36.02 55.41 PR    

Recordwedstrijden
Naam Categorie 500 mtr 1000 mtr
Fleur Visser C2 48.92 PR 1.39.33 PR      

Trainingswedstrijd
Naam Categorie 100 mtr 300 mtr 500 mtr 1000 mtr 1500 mtr
Niels Ott C1     46.22 1.38.25  
Tinka van Leeuwen B1     52.77   2.52.39
Ciska van Leeuwen C1 14.64 39.95 / 40.37      

Gewestelijke wedstrijd junioren C
Naam Categorie 500 mtr 1500 mtr
Anne Murk C1 47.84 (9) 2.37.05 (10)      
Fleur Visser C2 51.38 (14) 2.43.64 (15)      
Joep Stubbe C2 42.33 (5) 2.16.84 (7)      

Viking Race
Naam 16 jaar 500 mtr 3000 mtr 1000 mtr 1500 mtr Punten (Plaats)
Stan van Vliet   37.53 (4) PR CR HB 3.56.47 (1) PR CR HB 1.12.88 (3) PR CR HB 1.52.18 (1) PR CR HB 150.774 (1)

Marathon Competitie Jeugd - wedstrijd 7
Naam Jun. C (12 rnd.) Klassement
Cas van Deuren   1 5      

Ik heb een vraag

Ik wil me inschrijven

Helm

Schaatshelmen

Jumbo Blankestijn Cup 2020

Flyer Open Jumbo Blankestijncup SVO 2020

Kalender

ma di wo do vr za zo
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Sponsoren

MYLAPS

mylaps